Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- prepararea si ornarea deserturilor, a produselor de cofetarie /patiserie (pregatire, framintare, modelare, coacere, ornare) la bordul navelor de croaziera - aplicarea normelor igienico-sanitare - satisfacerea si asigurarea standardului de calitate a produselor, corespunzatoare unor nave de croaziera de 4 si 5 stele - se subordoneaza direct Chef-ului de Cuisine Beneficii: Se ofera salariu atractiv in valuta, asigurare sociala si medicala, se asigura cazarea si masa la bordul navei si se deconteaza biletul de transport la/de la nava. Veti lucra intr-un mediu de lucru profesionist, alaturi de un colectiv tanar si international, cu posibilitati de dezvoltare profesionala. Tip de contract: pe perioada determinata/ sezonier. Nu se percep comisioane sau alte taxe pentru interviu si angajare. Va rugam sa aplicati doar daca ati mai lucrat in domeniu si daca aveti cunostinte aprofundate de cofetarie si patiserie.

Cerinte

- cunostinte aprofundate in domeniul cofetariei si patiseriei - experienta in domeniul produselor de cofetarie si patiserie, de preferat in cadrul unor restaurante sau hoteluri de 3, 4 si 5 stele - creativitate - persoana organizata, punctuala, responsabila, cu spirit de echipa - disponibilitatea de a calatori - engleza la nivel conversational este obligatorie, germana reprezinta avantaj