Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim locuri de munca de lunga durata in Germania numai pentru persoanele care detin dubla cetatenie adica sunt cetateni romani dar si maghiari care cunosc limba germana de la nivel conversational spre mediu si avansat.Locurile de munca se refera la domenii precum constructii beton , tamplarie ,instalatii electrice , gaz ,apa ,sisteme de incalzire ,medicina dentara . Ofertele vizeaza si posturi pentru lacatusi mecanici , bucatari ,frezori , soferi . Salariile sunt intre 1400 si 1800 EU pe luna cu posibilitati de cazare si masa gratuite .Pentru trimiterea cv urilor in germana este disponibila adresa alaturata

Cerinte

Oferim locuri de munca de lunga durata in Germania numai pentru persoanele care detin dubla cetatenie adica sunt cetateni romani dar si maghiari care cunosc limba germana de la nivel conversational spre mediu si avansat. Locurile de munca se refera la domenii precum constructii beton , tamplarie ,instalatii electrice , gaz ,apa ,sisteme de incalzire ,medicina dentara. Ofertele vizeaza si posturi pentru lacatusi mecanici ,bucatari ,frezori , soferi . Salariile sunt intre 1400 si 1800 EU pe luna cu posibilitati de cazare si masa gratuite .Pentru trimiterea cv urilor in germana este disponibila adresa alaturata