Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma Italia cauta 2 (doua) persoane pentru lucru intr-o fabrica de confectionare perne din Nordul Italiei. - fabrica de perne - plecare urgenta - locatie, nordul Italiei - salarizare 600 euro net/luna - cazare si masa asigurate:in timpul lucrului se aduce mancarea la locul de munca, in timpul liber se poate gati la cazare, angajatorul face cumparaturile pentru mancare - asigurari medicale - 2-3 persoane in camera - program de lucru: de L-S de la ora 08:30-13:00 si de la 14:00-18.00 (pauza de la 13-14) - duminica zi libera - se lucreaza la umplerea pernelor ornamentale, cu melana Taxe program: ANSA JOBS - taxa interviu 100 lei - cost plasare 100 euro Se achita dupa discutia directa telefonica cu angajatorul, de la sediul nostru din Targu Mures, si numai daca acceptati oferta. Agentia din Italia - comision 300 euro, in doua transe, astfel: - 150 euro la ajungerea in Italia, pe loc, cand se semneaza cu partea italiana contractul - si 150 euro din primul salariu In caz de neacomodare, aveti dreptul la 3 plasamente pe loc de acolo, fara sa achitati alte taxe in plus.

Cerinte

- 2(doua) persoane, gen feminin - experienta nu este necesara - varsta intre 40-55 ani maxim - limba italiana nu este obligatorie - cazier curat - apta de munca medical - disponibila de plecare foarte urgent

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala