Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RECRUTAM PERSONAL RESTAURANTE TIP FAST FOOD PENTRU RETEAUA NATIONALA DE AUTOSTRAZI DIN GERMANIA (RESTAURANTE TIP MOTORWAYS) DETALII POST: * perioada contractuala intre 2-6 luni cu posibilitate de prelungire. * se asigura cazarea, conditii excelente. * salarizarea este de 7 euro/ora cu un total de 160 ore/luna (orele suplimentare se platesc extra). * masa ramane in sarcina candidatului (totodata se poate servi masa la locul de munca la un pret mult redus. * uniforma este furnizata de catre angajator si se ofera bani pentru curatatorie. * se lucreaza in trei schimburi si exista posibilitatea de a avansa. * se ofera training gratuit.

Cerinte

CERINTE: * persoane dinamice, placute si amabile in prezenta clientilor * cunoscatori de limba germana - nivel conversational. * experienta in domeniu * seriozitate, comunicativitate, disciplina * posturile oferite se adreseaza doar persoanelor vorbitoare de limba germana!