Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Personal HORECA (hotel / restaurant/catering) Marea Britanie Ospătari / personal restaurant, personal bucătărie, personal curățenie, recepție Numai persoane care detin cetatenie maghiara / Blue Card Locatie: Marea Britanie Cerinte: Calificarea nu este obligatorie însă reprezintă avantaj Experiență anterioară în domeniul turismului/ ospitalității Minimum 19 ani Limba engleză nivel mediu obligatoriu Oferta: Salariu: 6,20 – 8,50 lire/ oră Program: 6 zile/ săptămână - 1 zi libera Orele suplimentare se plătesc extra Contracte pe toată durata anului

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala