Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta Personal Hotel-Restaurant UK Posturi disponibile: -Ajutor ospatar(experienta 0-12 luni) -Ospatar(experienta minim 12 luni) -Barman (experienta minim 12 luni) -Ajutor bucatar(experienta 0-36 luni) -Bucatar(experienta minim 36 luni) -Receptie 1,2,3 Salarizarea: 900-1100 lire/luna - functie de experienta Program de lucru: 9-10 ore/zi, 6 zile/saptamana Cazare asigurata Contract 1 an cu posibilitate de prelungire La acesta oferta pot aplica Persoane cu varsta intre 20-35 ani, vorbitoare de limba engleza nivel mediu.

Cerinte

Comisioane: 1.Taxa interviu: 100 lei-se achita la sustinerea interviului de limba engleza - nereturnabil 2.Taxa dosar: 400 Euro-se achita in momentul depunerii dosarului Dosarul cuprind: Cv limba engleza, Cv limba romana, Cazier, Adeverinta medic familie, Copie buletin, Copie Pasaport. Cei 400 Euro sunt returnabili in cazul in care contractul nu isi produce efectele 3.Cost mediere: 400 Euro - se achita inainte de plecare la job, la primirea invitatiei de munca