Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta Personal Hotel-Restaurant FRANTA Posturi disponibile: - Ajutor ospatar(experienta 0-12 luni) - Ospatar(experienta minim 12 luni) - Barman (experienta minim 12 luni) - Ajutor bucatar(experienta 0-36 luni) - Bucatar(experienta minim 36 luni) - Receptie (experienta minim 12 luni) Salarizarea: 1600-2500 euro/luna in functie de experienta si ore suplimentare. Program de lucru: 8-9 ore/zi, 6 zile/saptamana. Cazare asigurata. Contract 1 an cu posibilitate de prelungire. La acesta oferta pot aplica Persoane cu varsta intre 20-35 ani, vorbitoare de limba franceza la nivel mediu. Taxa dosar: 400 Euro -se achita in momentul depunerii dosarului. Dosarul cuprinde: Cv limba franceza, Cv limba romana, Cazier, Adeverinta medic familie, Copie buletin, Copie Pasaport. Cei 400 Euro sunt returnabili in cazul in care contractul nu isi produce efectele - se achita inainte de plecare la job, la primirea invitatiei de munca. Va rugam mentionati postul pentru care aplicati !

Cerinte

Conditiile de eligibilitate sunt: -atitudine pozitiva,promtitudine in realizarea sarcinilor,o buna relationare in preajma clientilor. -limba franceza obligatorie la nivel cel putin mediu -fara cazier judiciar