Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Santorini island

Descrierea jobului - Grecia

Recrutam pentru sezonul estival 2012 : Martie –Octombrie Job-uri in domeniul hotelier, locatie de poveste – Insula Santorini ( Grecia ) Posturile oferite: Receptionera, Instalator/Electrician ( Mentenanta ) , Agent Rezervari, Maseur ) Santorini Hotels {http://santorini-resorts.com/santorini-hotels.html } Posturi oferite: 4 Durata Contract: Martie – Octombrie 2012 Salarizare 900 – 1000 euro / luna Se asigura: Cazarea Santorini, frumoasa insula din sudul arhipelagului, cunoscuta datorita fenicienilor, a vulcanului care a erupt in sec al 15 lea ICh, cunoscuta ca fiind ultimul loc in care a trait Homer, este o destinatie de vacanta foarte cautata. Plajele create de Vulcan, cu nisip de culoare neagra, rosie sau alba sunt unele din cele mai frumoase plaje grecesti. Numarul impresionant de hoteluri, restaurante, cafenele, taverne si discoteci atrage in fiecare vara zeci de mii de turisti si transforma insula in una din cele mai aglomerate si animate destinatii de vacanta.

Cerinte

Persoana prezentabila,energetica, zambitoare, atitudine pozitiva, team player. Cunoasterii limbii engleza conversational – avansat ( in functie de job ) Experienta pentru postul ales este un plus Varsta cuprinsa intre 18 – 45 ani In cazul in care indeplinesti cerintele de mai sus, Aplica acum pentru un loc de munca in Insula Satorini, cea mai cautata de turisti din toata lumea!! Asteptam Cv-urile dvoastra + poza tip pasaport & Full size , pe adresa: office@bbjobs.ro . cu mentiunea „ Oferta job Santorini „ . Data limita de trimitere a Cv-ului este: 01. Febr. 2012

Arata anuntul si prietenilor tai