Acest anunt a expirat la data: 14.06.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam Personal Hotelier Grecia Posturi disponibile: Pentru femei: - cameriste - receptionista (sef receptie) - maseur terapist Pentru barbati: - portar (experienta instalator) Se ofera: Cazarea si masa asigurata. Salariu 700 - 1500 Euro. Se cere: Limba engleza minim nivel mediu. Reprezinta avantaj pentru cei care au lucrat in Grecia. Experienta minim 1 an pentru fiecare pozitie. Aplicati cu CV in limba engleza si poza fullbody pe E-mail: Cei care vor fi acceptati , vor sustine interviul cu angajatorul la Bucuresti pe 08.02.2013.

Cerinte

Selectam Personal Hotelier Grecia Posturi disponibile: Pentru femei: - cameriste - receptionista (sef receptie) - maseur terapist Pentru barbati: - portar (experienta instalator) Se ofera: Cazarea si masa asigurata. Salariu 700 - 1500 Euro. Se cere: Limba engleza minim nivel mediu. Reprezinta avantaj pentru cei care au lucrat in Grecia. Experienta minim 1 an pentru fiecare pozitie. Aplicati cu CV in limba engleza si poza fullbody pe E-mail: Cei care vor fi acceptati , vor sustine interviul cu angajatorul la Bucuresti pe 08.02.2013.


Joburi similare