Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatia: Italia, Napoli Durata contractului: 6-12 luni Nr posturi: 30 Femei / barbati, cupluri cu varste intre 2-48 ani Functia: personal curatenie, ajutor bucatarie pensiuni, hotel, restaurant, casa de vacanta Se lucreaza 10-12h/zi, 6 zile pe saptamana/1 zi libera -persoane energice, dinamice si dornice de munca, rezistente la stres si program prelungit -pentru aplicantii in domeniul hotelier o minima experienta -cunoasterea limbii italiene la un nivel minim: sa poata purta o conversatie minimalista

Cerinte

Salariu:600 de euro NET Cazare si Masa gratuita Transportul este suportat de angajat Costuri: 200 ron depunere dosar 300 ron comision platibil anterior plecarii in Italia la semnarea contractului inainte de plecare 100 euro cand ajungeti la destinatie pentru codice fiscale si acte angajare si 200 de euro se opresc doar din primul salariu( cazare, masa pana la angajare, schimbarea locului de munca daca angajatul nu se acomodeaza la primul loc de munca si solicitare unui alt loc de munca dupa terminarea contractului daca angajatul doreste prelungire)