Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ITALIA AGRICULTURA MASLINE SI MANDARINE MANDARINE MUNCITORI AGRICOLI.VOR CULEGE MANDARINE, LE VOR INCARCA IN MIJLOACELE DE TRANSPORT PUSE LA DISPOZITIE, VOR EXECUTA SARCINILE DATE DE SEFII IERARHICI SALARIU 800 EURO/LUNA NET E ASIGURA CAZARE SI MASA GRATUITE. PLECARI IMMEDIATE CULES MASLINE MUNCITOR AGRICOL.VOR CULEGE MASLINE, LE VOR INCARCA IN RECIPIENTE AFECTATE ACESTUI SCOP.VOR PARTCIPA LA INCARCAREA MASLINELOR IN MIJLOACE DE TRANSPORT SE VOR LUCRA INTRE 9 SI 12 ORE ZILNIC , 6 ZILE PE SAPTAMANA.O ZI LIBERA PE SAPTAMANA FUNCTIE DE POSIBILITATILE ANGAJATORULUI. SALARIU: 30-35 EURO/ZI SE ASIGURA CAZARE.VA FI PLATIT COSTUL UTILITATILOR.NU SE ASIGURA MASA GRATUIT. PLECARI IMMEDIATE

Cerinte

MUNCITORI AGRICOLI.VOR CULEGE MANDARINE, LE VOR INCARCA IN MIJLOACELE DE TRANSPORT PUSE LA DISPOZITIE, VOR EXECUTA SARCINILE DATE DE SEFII IERARHICI VARSTA INTRE 20 -58 ANI APTI DE MUNCA CLINIC SANATOSI ANTIALCOOLICI