Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Personal auxiliar servire(b/f) Germania Descriere job: - Asistarea ospatarilor (de exemplu, ofera bauturi atunci cand servesc oaspetii in restaurant, aduc bauturi la mese, debarasarea meselor) - 48ore / saptamana, 6 zile/ saptamana Cerinte: - Experienta, de preferat intr-un restaurant cu specific italienesc - Foarte buna cunoastere a limbii germane Se ofera: -Contract pe durata determinata (pe perioada sezonului) - Salariu: aproximativ 1220 euro net/ luna - Cazare si masa asigurate de angajator Aplicati doar daca sunteti eligibil pe aceasta oferta, cu CV in limba germana sau engleza la e-mail , specificati in subiectul mail-ului pozitia pt care aplicati ‘’ Personal auxiliar servire’’