Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Personal auxiliar pentru munca necalificata hotelier-restaurant-pensiuni (curatenie, debarasari mese, menaj -cameriste,gradinarit,parcari,ajutor ospatari, bucatarie Femei cu varsta maxima 50 ani Barbati cu varsta maxima 40 ani Salariu net in mana 600 euro ,Cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator in apropierea locului de munca Contract 6 luni cu posibilitate de prelungire Program 8-10 ore/zi 6 zile /saptamana in functie de cerintele angajatorului Limba italiana nu este obligatorie dar constituie un avantaj material Plecari imediate pentru femei, si in maxim 30 zile de la depunerea dosarului pentru barbati

Cerinte

Femei si barbati apti de munca, clinic sanatosi fara antecedente penale, antialcoolici, sensibili, constiinciosi Limba italiana si experienta nu este obligatorie dar constituie un avantaj material atat pentru barbati cat si pentru femei. Comportament decent, si atitudine dcenta la locul de munca

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala