Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Personal necalificat, barbati, femei si cupluri, pentru munca necalificata pensiuni, fabrici, b rutarii, ingrijire batrani, cameriste, menaj, Varsta cuprinsa intre 19-45 ani pentru toate domeniile Pentru ingrijire batrani varsta maxima 60 ani salarii cuprinse intre 600-900 euro nett in mana Cazare si masa asigurata de angajator Experienta si limba straina constituie un avantaj dar nu este obl;igatorii Contracte intre 3 luni , 6 luni si 12 luni cu posibilitate de prelungire Plecari rapide Cost program 200 lei fisa inscriere dosar 150 euro comision agentie la semnarea contractelor de plecare Pentru detalii trimite-ti e- mail pe adresa noastra si solicitati detalii pentru postul care va intereseaza

Cerinte

Personal necalificat, barbati, femei si cupluri, pentru munca necalificata pensiuni, fabrici, b rutarii, ingrijire batrani, cameriste, menaj, Varsta cuprinsa intre 19-45 ani pentru toate domeniile Pentru ingrijire batrani varsta maxima 60 ani Se cere decenta, antialcoolici , apti de munca, clinic sanatosi farqa antecedente penale