Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BARMANITE/ OSPATARITE LOCATIE --CRETA ATRIBUTII: SERVIRE LA BAR SI PREPARARE COCKTAILURI, CURATAT MESE, AJUTOR IN BAR –RESTAURANT CONTRACT DE 6 LUNI INCHEIAT CONFORM LEGISLATIEI DIN GRECIA .PREZINTA AVANTAJ CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE NIVEL CONVERSATIONAL SE VOR LUCRA 9 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIU 700 EURO/LUNA NET SE ASIGURA CAZARE GRATUITA.NU SE ASIGURA MASA VARSTA INTRE 20 – 35 DE ANI PLECARE IMEDIATA DUPA SEMNAREA CONTRACTULUI DE MEIDERE SI MUNCA CAMERISTE ,OSPATARITE--LOCATIE RODOS MENAJERE--LOCATIE CRETA CONTRACT DE 12 LUNI INCHEIAT CONFORM LEGISLATIEI DIN GRECIA VARSTA INTRE 20 – 45 DE ANI MENAJ/ CURATENIE ATRIBUTII: SE VA MENTINE CURATENIA LA LOCUL DE MUNCA SI SE VOR EXECUTA DIVERSE ACTIVITATI DE CURATENIE/MENAJ LA CERINTA ANGAJATORULUI SE VOR LUCRA 9 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIU 700 EURO/LUNA NET SE ASIGURA CAZARE GRATUITA.NU SE ASIGURA MASA .PREZINTA AVANTAJ CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE NIVEL CONVERSATIONAL

Cerinte

Femei cu varsta cuprinsa intre 19-50 ani apte de munca , clinic sanatoase fara antecedente penale Experienta si limba straina se solicita minimum, nu este obligatorie dar constituie un avantaj Persoane dornice de munca, comportamen t adecvat