Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal calificat, cu experienta relevanta pe un post similar in Romania si/sau in strainatate pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante la un hotel din Italia: -cameriste -ospatarite/barmanite -personal pentru curatenie in bucatarie -lucratori in restaurant Se ofera contracte potrivit legii italiene, pentru durata de 6 luni, cu posibilitate de prelungire.Angajatorul ofera cazarea si masa gratuit. Salariul este platibil lunar, in cuantum de 600 pana la 700 euro. Programul de lucru zilnic 9-10 ore.O zi pe saptamana este libera, in functie de posibiitatile angajatorului. Atributii: - servire clienti, preluare comenzi, debarasare, incasarea platilor(ospatarite) -prepararea bauturilor, servirea clientilor, incasarea platii)barmanite) -curatenie in camere, schimbarea lenjeriei, etc(cameriste) -curatenie in bucataria restaurantului, spalat vase, curatat legume etc-lucrator restaurant, personal pentru curatenie in bucatarie -Persoanele interesate de oferta sunt rugate sa trimita la una din adresele de e-mail ale societatii CV insotit de foto color full body.efectuarea activitatilor solicitate de sefii ierarhici

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea posturilor: -experienta pe post similar in Romania si/sau in strainatate; -cunostinte de limba italiana nivel conversational pentru posturile de ospatarita/barmanita -cunostinte de limba italiana nivel elementar pentru celelalte posturi -diponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la cerintele si exigentele locului de munca -comportament civilizat fata de clienti, colegi, sefi ierarhici