Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal pentru internship in Grecia si Cipru. Pot fi considerati studenti ai facultatilor de turism (facultate in curs si NU absolventi) sau persoane ce urmeaza cursuri in turism sau alimentatie publica ( curs in desfasurare, NU absolventi. cursul poate fi finalizat la intoarcerea in tara, dupa finalizarea contractului) Avem posturi disponibile pentru toate departamentele in hoteluri si restaurante. Hotelurile de 3, 4 sau 5 stele sunt din: Creta, Rhodos, Kos, Santorini, Kyllini, Chalkidiki si in Cipru. Contractul se semneaza pentru 3-6 luni, cu incepere din aprilie sau mai 2013 Oferta este urmatoarea: cazare, hrana, 430 Euro lunar, plus tipsuri (in functie de hotel oferta salariala poate fi usor mai mica sau mai mare - pana la 600 euro lunar) La sfarsitul contractului se ofera un bonus de 150 euro pentru fiecare aplicant

Cerinte

Statut de student, sau cursant (facultate sau curs turism sau alimentatie publica indesfasurare) Varsta: 18 - 32 ani Engleza - cel putin nivel mediu. Cunoasterea si a altor limbi straine constituie avantaj Disponibilitate pentru un contract de 3-6 luni Persoane clinic sanatoase Fara antecedente penale Alte informaţii Costurile programului: 100 euro Detalii puteti primi inclusiv pe e-mail (specificati la subiect:aplicant Info Munca)