Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Profiluri prioritare: receptioner, ospatar/ospatarita, barman, bucatar, ajutor in bucatarie, personal de curatenie, gradinar, grillman Compania: S.C. STAFF TEMP RO S.R.L. Domeniu: Turism Locatia: Franta sau Germania Experienta: minim 6 luni pe un post relevant Program de lucru: full-time

Cerinte

CERINTE: Cerinte de limba: Franceza, germana sau engleza nivel minim incepator Pentru posturile de receptioner, ospatar si barman se cere franceza sau germana la nivel mediu Pentru receptie se cere cunoasterea limbii engleze la nivel mediu Varsta preferabila: 18 – 45 de ani Educatie ceruta: Calificarea in domeniu constituie un avantaj Alte cerinte: Calitatea de asigurat in ultimele 30 de zile anterioare plecarii OFERTA: Salariul: 1100 EUR / luna net Durata contractului: in general 6 luni Transport asigurat: nu Cazare asigurata:da Masa asigurata: nu Asteptam un CV cu fotografie ca prima etapa in selectie (in romana, engleza sau franceza) la adresa mai sus mentionata.