Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca Srl, autorizata Itm, asigura locuri de munca in domeniul hotelier in Portugalia pe urmatoarele pozitii: - Cameriste - Ospatari/Ospatarite - Barmani - Bucatari / Bucatari sefi - Receptioniste - Personal SPA - Animatori - Restaurant Manager - Personal intretinere - …si alte posturi in domeniul hotelier CONDITIILE DE LUCRU: Se lucreaza in hoteluri, in conditii foarte bune de calitate si igiena. SALARIZAREA este de: minim 550 euro - 1000 euro. Numar de ore lucrate pe saptamana : minim 40 ore /saptamana. Orele suplimentare se platesc. CAZAREA: Este identificata si pusa la dispozitie de angajator GRADUIT MASA: Este oferita gratuit de angajator de 2 x pe zi TRANSPORTUL: Transportul vi-l asigurati dumneavoastra dar o sa vi se deconteze cand ajungeti la locul de munca. PERIOADA CONTRACTULUI de munca: Contractele de munca sunt pe o perioada de 12 luni si se prelungesc automat daca va doriti si dvs. acest lucru. PLECARILE LA ANGAJATORI: Plecarile se fac saptamanal pe tot parcursul anului, dupa ce ati fost acceptati de angajatori.

Cerinte

- Varsta cuprinsa intre 18 - 40 ani - Limba engleza nivel conversational - Experienta anterioara COSTURI PROGRAM: - Taxa de procesare a dosarului : 30 Eur – se plateste la semnarea contractului de mediere. Dupa sustinerea interviului si acceptarea dumneavoastra de catre angajator se achita: - Taxa de mediere: - 250 Euro