Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Petrece vara la munca pe una din insulele grecesti ! Recrutam personal hotelier pentru hotele ( 3, 4, 5 stele ), restaurante, cafenele, pensiuni. - chelneri/te; - barmani; - ospatari / te; - ajutor bucatar; - bucatari / rese; - cameriste; - brutar; - ingrijitor hotel; - maseur; - antrenori fitness, fotbal, tenis, etc.; - salvamar;

Cerinte

Recrutam tineri cu varsta cuprinsa intre 18-30 de ani. Cunostinte medii de limba engleza.(cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj: germana, franceza, italian, rusa sau greaca); -Experienta in domeniul hotelier nu este obligatorie insa constutuie un avantaj Se accepta atat personal necalificat cat si calificat. Alte informaţii Ai garantia unui job - Salariul este 400 - 750 Euro / luna + bacsis - Programul de munca 8-10 ore/zi ; -1 zi libera libera pe saptamana; - Masa si cazarea sunt GRATUITE - asigurate de catre angajator - Asistenta din partea agentiei pe toata durata programului 24 ore/zi; - Ai posibilitatea de a lua prietenul/a cu tine si de a fi plasati impreuna; - Interactionezi cu cultura greceasca ; - Ai posibilitatea de a cunoaste oameni noi si de a-ti face prieteni internationali; - Ai posibilitatea de a-ti lua gasca pe aceeasi insula si de a munci impreuna la acelasi angajator.