Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Restaurant din Germania selecteaza personal pentru pozitiile de: -OSPTARITA; -AJUTOR DE BUCATAR; -WAITRESS ASSISTANT Responsabilitati: 1)Responsabilitati Opsatarita/Waitress assistant: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; 1)Responsabilitati Ajutor de bucatar: - pregatirea ingredientelor pentru meniul zilnic; - ajutarea bucatarului sef in indatoririle lui; - pastrarea curateniei la locul de munca.

Cerinte

Alte cerinte: - se cere germana sau engleza la nivel bun; - experienta in domeniu constituie avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. Program de lucru: 8-10 ore/zi; 6 zile/saptamana; Durata contractului de angajare: 6 luni SE OFERA: - contract legal de munca pe 6 luni; - salariul: 700-800 EURO NET/luna; - programul de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana; - cazarea GRATUITA; - masa GRATUITA (3 mese/zi); - plecare urgenta. Se accepta persoane de sex: Feminin Costurile suportate de candidat: A) Taxa de procesare a dosarului: 300 RON – se plateste la inscrierea candidatului. B) Taxa de mediere: 360 Euro - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara. C) Bilet de avion.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala