Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza persoane tinere, dinamice, bune cunoscatoare ale limbii engleze(limba greaca)pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante in industria hoteliera/hospitality: - ajutor bucatarie -chelnerite/ospatarite -personal pentru curatenie(cupluri) Sa incheie contract potrivit legii cipriote, pentru o durata minima de 12 luni, posibilitate de prelungire. Se ofera urmatoarele facilitati: cazare si masa gratuite, asigurari sociale platite. Salariul se primeste lunar, si variaza intre 600 euro(chelnerite cafenea) si 700 euro(in timp de sezon turistic cand se lucreaza fara zi libera). Programul de lucru variza intre 9 ore/zi, 6 zile saptamana pe timp de extrasezon si fara zile libere in timpul sezonului.Nu se asigura transport via Romania-Cipru Daca sunt persoane interesate, avem rugamintea de a trimite CV in limba engleza insotit de foto color full body inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Va rugam sa precizati si postul ales!

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: - -experienta de munca pe postul ales -cunostinte de limba engleza/greaca nivel mediu -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la mediul de lucru si obiceiurile tarii -comportament civilizat -stare de sanatate foarte buna -lipsa antecedente penale