Detalii loc de munca

Descrierea jobului

POSTURI:1. Waiters / Waitress 2. Bartenders 3. Reception Manager 4. ASSISTANT RESTAURANT MANAGER 5. Sous Chef 6. Chef 7. Sommelier 8. Assistant Manager - Front Office 9. Mini Bar Attendant 10. Room Attendant 11. Guest Relation Officer 12. F&B Director 13. Executive Housekeeper 14. Butlers 15. Receptionist 16. Reservations Agent 17. Bell Attendant 18. PR. Manager 19. SPA OPERATIONS ASSOCIATE 20. Asst. Night Manager 21. Hostess BENEFICII: - Viza; - Bilet de avion; - Concediu anual; - Bilet de avion dus – intors la concediu; - Asigurare medicala; - Cazare asigurata gratuit; - Masa asigurata gratuit; - Asistenta, nu doar pana la plecarea la job, dar si dupa. - Salarizare: 800$-1500$/luna (fara ore suplimentare). Program de lucru: 8 ore/zi + ore suplimentare. Durata contract: minim 18 luni.

Cerinte

sanatos, apt de munca, fire comunicativa, team player, fara cazier, limba engleza-nivel conversational / avansat, experienta constituie un avantaj. COSTURI: - taxa interviu – 150 lei, nerambursabila; - taxa procesare dosar – 150 lei, nerambursabila; - taxa de mediere – 375 euro NOTA: Nu aplicati decat cu CV in limba engleza+poza. Nu aplicati decat daca sunteti de acord cu procedura de mai sus Nu aplicati decat daca sunteti de acord cu costurile de mai sus Nu aplicati decat daca sunteti eligibil la job Nu aplicati daca aveti probleme legale sau de sanatate Nu aplicati decat pe siteul nostru

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala