Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Restaurante/hoteluri de pe intreg teritoriul CIPRULUI selecteaza: 1) 7-8 BUCATARI cu experienta; - salariul: 750 EURO/luna; 2) 2 persoane INTRETINERE (MAINTENACE) cu experienta si cunostinte in electricitate, gradinarit, vopsit, intretinere piscina, etc; - salariul: 500 EURO/luna; 3) 12-14 persoane pentru curatenie (HOUSEKEAPERS/cleaners) cu experienta; - salariul: 500 EURO/luna; 4) 12-15 OSPATARI/OSPATARITE cu experienta; Persoanele selectate vor lucra in: restaurant/restaurantul hotelului/chiosc/bar/barul de la piscina; - salariul: 500 EURO/luna + Tips-uri. SE OFERA: - contract legal pe 6 luni cu posibilitatea de a fi prelungit (plecare in luna aprilie); - program de lucru: 9 ore/zi, 6 zile/saptamana; Pachet salarial excelent: 1) 500-750 EURO salariul NET; 2) cazare GRATUITA (camera comuna); 3) 2 mese gratuite pe zi (7 zile/saptamana); 4) contributiile sociale platite de angajator.

Cerinte

CERINTE: - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - experienta specifica constituie avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. COSTUL PROGRAMULUI: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar. - 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca. PROMOTIE!!! Persoanele care se inscriu pana la data de 31 IANAURIE platesc doar 260 Euro. - Biletul de avion. VA DORIM SUCCES! Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii