Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locurile de munca sunt oferite atat in Insulele Grecesti cat si pe Continent in Resorturi de 4 si 5 stele. Sarcini: Responsabil cu asigurarea mâncării şi/sau a băuturii în sala de restaurant sau o parte a sălii de aşteptare Co-responsabil pentru curăţirea veselei de sticlă a restaurantului Salutul tuturor pasagerilor în restaurant la începutul şi la sfârşitul fiecărei mese. Co-responsabil de atingerea şi menţinerea standardelor în restaurant şi bar. Diferite îndatoriri de pregătiri înainte de inceperea sezonului şi la sfârşitul sezonului Cooperare în alte departamente dacă este necesar, la directiva supraveghetorului. Program de lucru: 8 - 10 h / zi, 1 zi libera pe saptamana. Alte informaţii Masa constă în: 3 mese pe zi. Cazarea va fi în camere de 2 sau 3 persoane. Contractele de muncă sunt pe o perioadă de 3 - 9 luni, cu posibilitatea prelungirii acestuia in cazul in care hotelul este deschis si pe perioada iernii. Acte necesare: Un CV în engleza din care să rezulte experienţa dumneavoastră profesională Copie dupa cartea de identitate şi după pasaport O fotografie tip buletin Cazier judiciar.

Cerinte

Cerinţe job Studii: Liceu Limba straina: Engleză: Mediu Vârsta cuprinsă între 18 – 35 ani Cunoaşterea limbii engleze (nivel conversaţional) Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta pe un post similar minim 3 luni, sa poata prepara cocktailuri si diverse bauturi. Sortimentele noi vor fi invatate la fata locului, dupa un scurt training in primele 2 zile.