Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Complex turistic de lux alcatuit dintr-un numar de 14 hoteluri si resorturi turistice, situat in Sardinia, Italia. Selectionam urmatoarele categorii de personal: Waiters (5 pozitii), Chambermaids (5 pozitii), Receptionists (3 pozitii), Executive Chef (1 pozitie), Sous-Chef (1 pozitie), Assistant Headwaiters (3 pozitii), Handyman (3 pozitii). Durata contractuala: aprilie - octombrie 2012 (6-7 luni) Program de lucru: 8 ore/zi, 40 ore/saptamana Cazare: asigurata Masa: asigurata (3 mese/zi) Transport Italia: asigurat Bonusuri, beneficii: asigurari medicale si sociale platite de angajator. Salarii cuprinse intre 600 euro net (pentru personal fara experienta) si 1000 euro net (senior staff) INTERVIURILE SE VOR SUSTINE DIRECT CU REPREZENTANTII GRUPULUI HOTELIER ITALIAN, IN ZILELE DE 3 SI 4 MARTIE! Prezenta la interviu este gratuita! Aplicatiile insotite de un CV detaliat + foto si scrisoare de intentie vor fi luate in considerare pentru o programare la interviu.

Cerinte

Candidatul ideal va demonstra urmatoarele competente/experienta: - Experienta de minim un an pentru pozitiile de: waiter, chambermaids, receptionists; - Experienta de minim 3 ani pentru pozitiile de executive chef, assistant headwaiter si sous chef, precum si calificare; - Pentru personalul auxiliar handymans nu se solicita experienta obligatoriu; experienta sau cunostintele in mentenanta instalatii electrice si sanitare reprezinta un avantaj; - Cunostinte bune de limba engleza si italiana; pentru pozitia de receptionist, cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj. - Orientare spre client, atitudine pozitiva, comunicativitate; - Seriozitate, punctualitate, promptitudine, buna capacitate de organizare si coordonare.