Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Selectam URGENT 6 Ospatari si 6 Kitchen porters pentru un lant de restaurante din (Bristol) UK. Principalele responsabilitati: 1) Pentru OSPATARI - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; - precum si alte activitati cerute de catre angajator. 2) Pentru KITCHEN PORTER (muncitor necalificat pentru bucatarie): - intretine bucataria restaurantului, echipamentele si ustensile in stare curata si ordonata; - spala vasele (manual sau cu masini de spalat vase); - precum si alte activitati cerute de catre angajator. SE OFERA: - contract legal de munca pe 12 luni cu posibilitate de prelungire; - salariul: 6,19 GBP/ora; - cazarea se ofera ca si locatie de catre angajator, dar se va plati de catre angajat cu aproximativ 60 GBP/saptamana; - masa GRATUITA; - plecare urgenta.

Cerinte

CERINTE: 1) Pentru OSPATARI - se cer cunostinte de limba engleza; - se cere experienta anterioara (se cer referinte de la locul de munca); 2) Pentru KITCHEN PORTER - se cer cunostinte de limba engleza; - se cere experienta anterioara in bucatarie; - se ofera trainig de bucatar in timpul programului de lucru; COSTURILE PROGRAMULUI: - 300 RON taxa de inscriere si procesare dosar; - 360 GBP comision de mediere (se achita de catre candidatii acceptati de catre agentia noastra, in urma interviului de preselectie, la momentul semnarii contractului de mediere); - Biletul de avion (200-250 euro).