Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pe baza contractelor incheiate cu renumite institutii medicale din Germania, cautam personal medical calificat si motivat, respectiv medici si asistenti medicali. Se ofera: Excelente oportunitati de formare pe plan profesional Pachet salarial conform grilei de salarizare germana: -asisteti medicali 2100-2500 Euro -medici 2800-6000 Euro, in fct. de specializare si experienta Oferim suport pe perioada interviurilor, formalitatilor de angajare si a permisului de munca in mod gratuit, noi fiind remunerati de angajator.

Cerinte

Studii absolvite in domeniul medical Apt din punct de vedere medical​ Fara antecedente penale Cunostinte de limba germana Interesat de acumularea de noi cunostinte Disponibilitate de a lucra minim un an cu concediile de rigoare in Germania Spirit de observatie si atentie distributiva Atitudine concilianta in relatiile cu pacientii si colegii de munca Certificat de conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii sau in curs de obtinere Puteti aplica direct, completand formularul CV de pe pagina noastra web. Pentru informatii suplimentare va stam la dizpozitie, la numerele de telefon afisate, intre orele 10.00-18.00 (Luni-Vineri)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale