Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ITALIA---NAPOLI INGRIJIRE BATRANI SI MENAJ, PERSONAL CURATENIE HOTELIER, RESTAURANT, BARMAN, BABYSITTER BARBATI CU VARSTA CUPRINSA INTRE 23 – 48 DE ANI PERSOANE DINAMICE SI DORNICE DE MUNCA, REZISTENTE LA STRES SI PROGRAM PRELUNGIT RABDARE CU PERSOANELE IN ETATE SI BOLNAVE PENTRU CEI CARE LUCREAZA IN DOMENIUL INGRIJIRII BATRANILOR, EXPERIENTA IN DOMENIUL HOTELIER PENTRU APLICANTII DIN ACEST DOMENIU, CUNOSTEREA LIMBII ITALIENE NIVEL MINIM: SA POATA PURTA O CONVERSATIE MINIMALISTA CONTRACT 6 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE SE VOR LUCRA 8 – 9 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIU DE LA 600 EURO /LUNA,CAZARE SI MASA ASIGURATA DE ANGAJATOR COSTURI : -200 RON FISA ACCEPT PLECARE PROCESARE DOSAR • -150 EURO COMISION MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE PLECARI IN 5--15 ZILE DE LA DEPUNEREA DOSARULUI

Cerinte

BARBATI CU VARSTA CUPRINSA INTRE 23 – 48 DE ANI PERSOANE DINAMICE SI DORNICE DE MUNCA, REZISTENTE LA STRES SI PROGRAM PRELUNGIT RABDARE CU PERSOANELE IN ETATE SI BOLNAVE PENTRU CEI CARE LUCREAZA IN DOMENIUL INGRIJIRII BATRANILOR, EXPERIENTA IN DOMENIUL HOTELIER PENTRU APLICANTII DIN ACEST DOMENIU, CUNOSTEREA LIMBII ITALIENE NIVEL MINIM: SA POATA PURTA O CONVERSATIE MINIMALISTA