Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acum aveti oportunitatea de a va construi o cariera in industria hoteliera de lux in Departamentul Hospitality & Catering lucrand pentru o companie de mare prestigiu alaturi de un colectiv foarte bine pregatit daca aveti experienta pe care o puteti dovedi de minim 6 luni. Trainingul din Marea Britanie este de 12 luni pe statut de Self Employment (compania Work Experience si partenerii sai se vor ocupa de formalitati si inscrieri). - Commis Chef: Salar lunar 943 GBP + tips (aproximativ 125 GBP) - Demi Chef: Salar lunar 1016 GBP + tips (aproximativ 125 GBP) - Chef de partie: Salar lunar 1183.66 GBP + tips (aproximativ 170 GBP) - Senior Chef de partie: Salar lunar 1350 GBP + tips (aproximativ 170 GBP) - Juniour Sous Chef: Salar lunar 1500 GBP + tips (aproximativ 250 GBP) - Sous Chef : Salar lunar 1830 GBP + tips (aproximativ 290 GBP) Locatia este in estul Londrei, costul cazarii fiind de aproximativ 80 GBP pe saptamana ! Plecarea este foarte rapida, din momentul in care sunteti acceptati de catre managerul localului, depinde cat de repede gasiti transport. Pentru ofertele prezentate mai sus, serviciile noastre sunt oferite GRATUIT ! Saptamanal primim oferte noi pentru : - Kitchen Porter (Spalat vase + curatenie), - Commis Chef (aj de bucatar), - Domestic Cook, - Demi Chef, - Pizza Chef, - Junior Chef, - Chef de Partie, - Senior Chef de Partie, - Sous Chef, - Senior Sous Chef, - Head Chef . Cei interesati sunt rugati sa aplice online, dar trebuie sa trimita si un email catre bucuresti@workexperience.ro mentionand subjectul : Personal Bucatarie in UK

Cerinte

- Limba engleza nivel Conversational - Avansat. - Experienta anterioara relevanta in industria hoteliera - Diploma de calificare (sau experienta relevanta) - Referinte de la fostii angajatori pentru jobul din bucatarie. Plati suplimentare inainte de plecare: - transportul pana in UK ( 100-200 Euro ) - asigurarea de turist pe 12 luni de zile - bani de buzunar 400-500 GBP Plati suplimentare in Marea Britanie ( suportate incepand cu primul salariu): - cazarea - 60 - 1000 GBP / saptamana , difera de angajator, oras si poate fi in cadrul locatiei de munca sau in apropiere (de acest lucru se va ocupa partenerul Work Experience din UK) - cheltuieli zilnice, inclusiv pentru mancare (unii angajatori ofera o masa gratuita in cadrul programului de lucru, dar aceasta nu este o generalizare)