Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Barmanita,ospatarita,ajutor de bucatar. Durata contractului de munca este de 6 luni,cu posibilitate de prelungire. Program de lucru:8-10 ore pe zi si o zi pe saptamana liber. Salariul este intre 600-650 plus tips, asigurari sociale si medicale platite de catre angajator. Dupa 6 luni lucratoare angajatul are dreptul la concediu de odihna si somaj. Cazarea si masa este asigurata de catre angajator. Se percepe taxa prelucrare dosar (include contractul de munca intre angajat si angajator si taxele aferente prelucrarii dosarului - acte necesare) si comision (se va plati din primul salariu).

Cerinte

Experienta de munca minim 6 luni. Experienta obligatorie privind postul disponibil. Sa cunoasca limba engleza la un nivel mediu. Va rugam sa trimiteti cv-ul cu foto la adresa specificata in anunt. Transportul nu este asigurat de catre angajator.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala