Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Femei cu varste intre 18-53 ani Barbati varsta maxima 32 ani Cupluri varsta maxima 40 ani Locurile de munca se desfasoara pe sezon de iarna in hoteluri, restaurante si pensiuni Ajutor ospatarite,cameriste /menaj,vanzatoare la grill si pizzerii,ajutor bucatarie, spalat vase,femei de serviciu Salariu incepand cu 600 euro net in mana cu posibilitate de marire dupa 1-2 luni Cazarea si masa este asigurata de angajator in regim hotelier aproape de locul de munca Perioada contractuala pana in mai 2014 cu posibilitate de prelungire Limba italiana si experienta nu este obligatorie constituie doar un avantaj Plecari saptamanale