Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Restaurant-pizzerie Southampton - UK, selecteaza URGENT PIZZAR cu experienta - care sa stie sa faca coca! SE OFERA: - contract legal de munca pe 12 luni cu posibilitate de prelungire; - salariul: 18.000 - 20.000 GBP/an (in functie de profil); - cazarea se ofera GRATUIT de catre angajator pentru primele 1 - 2 saptamani, ulterior se va plati de catre angajat; - se ofera masa GRATUITA - in timpul orelor de munca; - plecare urgenta.

Cerinte

CERINTE: - se cer cunostinte de limba engleza; - se cere experienta in domeniu (sa stie sa faca coca); - persoana selectata trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. COSTURILE PROGRAMULUI: - 300 RON taxa de inscriere si procesare dosar; - 360 GBP comision de mediere (se achita de catre candidatii acceptati de catre agentia noastra, in urma interviului de preselectie, la momentul semnarii contractului de mediere); - Biletul de avion (200-250 euro).