Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma germana cu 30 ani vechime in industria prelucrarii carnii cauta personal pentru fabricile sale din Grmania.Se lucreaza la banda(este necesara experienta in transare/dezosare/sortare).Contractul il incheiati direct cu firma germana,pe termen de 1 an,cu posibilitate de prelungire.SALARIUL este 7 Euro net/ora cu posibilitate de prelungire dupa prima luna.(banii se primesc saptamanal in mana,pe baza de chitanta).CAZAREA este asigurata(este gratuita).Este necesar sa trimiteti un mail cu copie de pe pasaport si un CV.Limba germana si experienta in Germania constituie avantaj!NU PERCEPEM NICI O TAXA?COMISION/ETC. DACA NU AVETI EXPERIENTA IN MACELARIT VA RUGAM SA NU APLICATI INTRUCAT FIRMA NU ACCEPTA DCAT PROFESIONISTI.

Cerinte

Persoane calificate pana in 55 ani,apte de munca,disponibile imediat pentru plecare in Germania.Limba germana si experienta ca macelar(transator/dezosator/banda/sortat)constituie avantaj).Va rugam sa nu aplicati daca nu aveti experienta minim 3 ani in domeniu.