Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - germania

Descrierea jobului - Germania

ITI DORESTI DE MULT UN LOC DE MUNCA BINE PLATIT ? NOI TE PUTEM AJUTA . SUNTEM O COMPANIE ACREDITATA DE ITM DE 4 ANI PE PIATA DIN RO .RECRUTAM PERSONAL DIN TOATA TARA , PENTRU AUSTRIA SI GERMANIA , PENTRU LUNA DECEMBRIE SI IANUARIE IN MULTE DOMENII : AGRICULTURA , FABRICI , MENAJ FIRME , INGRIJIT VARSTNICI , DOMENIUL HOTELIER SAU FORESTIER , ETC .CAZAREA VA ESTE GRATUITA IN TOATE CAZURILE , DIURNA SAPTAMANALA PENTRU MANCARE BONUS PE LANGA SALARIU SI POSIBILITATEA DE ORE SUPLIMENTARE . CEREM SI OFERIM SERIOZITATE .

Cerinte

Arata anuntul si prietenilor tai