Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem plecari in germania zona laipzig aceasta luna in domeniul agricultura hotelier si constructii. Agricultura: in fabrici la imbutelieri fructe si legume Constructii : lucrari civile si industriale, santiere Hotelier: barman ospatar, bucatar ajutor de bucatar, camerista Plecarile se fac pe baza de contract de munca si asigurare de sanatate. Contractul se semneaza pe o perioada de 2 ani cu posibilitate de reziliere din parte dumneavostra dupa primele 3luni. Salariile sunt cuprinse intre 1000 si 1600 de euro. Nu se percep taxe si comisioane! Transportul cazarea si mesele zilnice sunt asigurate prin firma noastra urmand ca in primele 3 luni sa vi se opreasca din salariu cate 200 de euro pentru acoperirea cheltuielilor pe care firma le suporta cu plecarea dumneavostra. ADRESA DE MAIL : scjobssrl@yahoo.com

Cerinte

Pentru incheierea dosarului va trebuii sa depuneti actele la adresa de mail scjobssrl@yahoo.com actele necesare sunt: buletin cazier adeverinta medicala diploma de studii