Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Plecare imediata Contract sezonier pana la 31 octombrie Numar pozitii:1 Oferta: Salariu: 700 de euro + tips Cazare asigurata de angajator Decont transport pana in 150 euro Cerinte: Conditie fizica foarte buna Cunostinte tehnice (experienta ca electrician/ instalator) Limba engleza nivel mediu Varsta intre 25 si 30 de ani Va rugam aplicati doar cu CV in engleza insotit de 2 fotografii full body pe mail Doar persoanele eligibile vor fi contactate!

Cerinte

Plecare imediata Contract sezonier pana la 31 octombrie Numar pozitii:1 Oferta: Salariu: 700 de euro + tips Cazare asigurata de angajator Decont transport pana in 150 euro Cerinte: Conditie fizica foarte buna Cunostinte tehnice (experienta ca electrician/ instalator) Limba engleza nivel mediu Varsta intre 25 si 30 de ani Va rugam aplicati doar cu CV in engleza insotit de 2 fotografii full body pe mail Doar persoanele eligibile vor fi contactate!