Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATENTIE!!!!!!URGENT numai 7 locuri ramase disponibile pentru vanzatoare in Bistro in Marea Britanie. Numai persoane de gen feminin. Aplicati numai daca sunteti disponibile de plecare rapida, daca vorbiti limba engleza, aveti varsta pana in 31 ani maxim si sunteti eligibile de a va achita costurile stipulate in oferta. OFERTA: Saller in the Bistro Lanţ de cafenele situate toate la sud de Liverpool. Se vand: suc, cafea, prajituri, inghetata, fara bauturi alcoolice. Se serveste in bistro. Salarizare: în jur de 1000 lire net după ce s-a reţinut cazarea şi uniforma de lucru; Cazare asigurată; Contract 1 an de zile cu posibilitate de prelungire; Procedura Self employed; Plecare în 2-3 saptamani de la înscriere. Condiţii: • Engleză avansat; • Vârsta între 21 şi 30 maxim; • Cazier judiciar curat; • Apta de muncă; • Fără interdicţie de a folosi paşaportul în afara graniţelor ţării • Experienţa nu este necesară (ca şi vânzătoare) Pot aplica atât persoane cu studii medii cât şi cu studii superioare. Jobul nu necesită studii superioare. Costuri: Taxa Interviu: 100 lei Taxa de înscriere: 600 lei + TVA = 744 lei - se achită la înscriere, la sediul firmei noastre. Pentru înscriere, trebuie să aveţi la Dvs.: C.I./ B.I., paşaport, (după caz) carnet de conducere. Cost mediere: 450 euro + TVA = 558 euro - se achită la semnarea contractului de mediere şi a invitaţiei de plecare la job, la sediul firmei noastre. La mediere trebuie să ne aduceţi: adeverinţa medicala (sănătos, apt pentru muncă), cazier, adeverinţa de la secţia paşapoarte, că nu aveţi interdicţie de părăsire a teritoriului ţării. Cerinte • Engleză conversational; • Vârsta între 21 şi 30 maxim; • Cazier judiciar curat; • Apta de muncă; • Fără interdicţie de a folosi paşaportul în afara graniţelor ţării • Experienţa nu este necesară (ca şi vânzătoare) Pot aplica atât persoane cu studii medii cât şi cu studii superioare. Jobul nu necesită studii superioare.

Cerinte

persoane de gen feminin varsta intre 21 si 31 ani maxim limba engleza nivel conversational disponibilitate de plecare rapida nu aplicati daca nu sunteti eligibile de a va achita costurile stipulate in anunt, dupa acceptare din partea angajatorului.