Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabil pentru configurarea mediului de lucru Participa la proiectarea de noi caracteristici pentru produse Implementarea şi validarea caracteristicile în mediul de testare Implementarea şi testarea caracteristicile in mediul de productie Participa la modelarea bazei de date legate de puterea de sisteme de aplicatii Oferă suport on-site, în special pentru formare şi pe site-ul de tuning Scrie documentele tehnice referitoare la caracteristici Acţionează ca un mentor in expertiză de afaceri pentru ingineri de software

Cerinte

Studii tehnice superioare in Inginerie Electrica 10 ani experienta in managementul sistemelor de energie Bune cunostinte de limba engleza Bune abilitati de coordonare Abilitat de comunicare si interrelationare Abilitati de programare C, C++, Java, .Net Experienta in EMS design, dezvoltare si/sau integrare Bune cunostinte de e-terrahabitat si e-terraplatform

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate