Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FARA COMISION! Recrutam asistenti medicali pentru a lucra in clinici de geriatrie,clinici de psihiatrie,clinici pentru ingrijiri paliative si azile de batarni din UK Pachet salarial atractiv, 11.66 - 12.20 lire brut pe ora,indemnizatie de concediu consistenta,asigurare de pensie privata,echpament de lucru. Avans pentru chirie. Transport asigurat. Contractele de munca se semneaza pe o perioada de 1 an ,cu posibilitatea de prelungire. Pe data de 04 decembrie 2013 are loc interviul cu angajatorul in Bucuresti iar pe data de 06 decembrie 2013 in Cluj-Napoca.Vor participa la interviul cu angajatorul doar asistentii medicali care au PIN-ul sau PRN-ul.

Cerinte

-atitudine pozitiva,buna relationare cu pacientii -inregistrat sau in curs de inregistrare in NMC -limba engleza nivel mediu -experienta minim 6 luni(inclusiv voluntariat) -disponibilitate de a lucra cu persoanele in varsta -constituie avantaj experienta in Psihiatrie,Neurologie,Geriatrie,Ingrijiri Paliative.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale