Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC RENTACRED ALI SRL , agentie de plasare acreditata recruteaza , pentru Spania, procesatori usturoi. Se va lucra in camp si se va taia usturoiul deja cules si se va aseza in ladite de cca 17 kg. Plata salariului se va face in functie de numarul laditelor procesate, 1,20 euro/ladita. Se lucreaza 8-10 ore pe zi minim , 6 zile pe saptamana.

Cerinte

seriozitate -capacitate de munca -rezistenta la munci grele(se lucreaza cu expunere la soare) -stare de sanatate excelenta -lipsa antecedente penale. Cerinte legate de plecarea pe post: Vor ajunge pe post doar candidatii care sunt in baza de date a firmei RENTACRED.Conditiile cerute pentru inscrierea in baza de date, precum si actele necesare le veti lectura pe site-ul firmei www.rentacred.webs.com, sectiunea ""inscrieri, tarife"" La confirmarea acceptarii pe post, candidatii vor semna un contract de mediere si vor plati taxa de mediere. In Spania cheltuielile sunt: chirie, transport, cost formalitati legale. Se lucreaza potrivit legislatiei muncii din Spania, nu din Romania. Cost total program: 500 euro. Detalii pe website: www.rentacred.webs.com, pagina oferte de munca in strainatate.