Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Sprijina punerea in aplicare a strategiei de afaceri; - Ofera sprijin pentru proiectele de imbunatatire a calitatii - Ofera sprijin Managerilor de Resurse Umane si de Productie in ceea ce priveste instruirea interna a personalului si dezvoltarea profesionala sau procesele de instruire a noilor angajati; - Realizeaza audituri/studii de capabilitate a liniilor de productie conform cerintelor; - Asigura ca planul de actiune este stabilit si pus in aplicare; - Monitorizeaza performanta proceselor relevante; - Identifica si abordeaza tendintele si abaterile de la procedee; - Urmareste impreuna cu personalul potrivit problemele privind vanzarile/distributia identificate in cadrul reclamatiilor - Organizeaza vanzarile lunare; - Ofera suportul tehnic in ceea ce priveste proiectele de vanzari/marketing; - Ofera informatii tehnice/certificate cerute de utilizatorii cheie sau de alti client; - Dezvolta planul actiune si coordoneaza implementarea lui pentru filozofia privind imbunatatirea procesului in scopul evitarii problemelor de calitate pentru produsul final.

Cerinte

Cerinte: - Bune cunostinte privind productia si procesele industriei de coacere; - Bune cunostinte privind sistemul de management al calitatii; - Experienta 3-5 ani in domeniul coacerii si panificatiei; - Studii universitare in domeniul alimentar; - Engleza - nivel conversational; - Bune abilitati de comunicare. Oferta: - Pachet salarial atractiv; - Posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-o companie multinationala. Oras: Campia Turzii, Cluj Program: Full-time

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate