Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI: introducerea in piata din SUD-VEST, VEST si NORD-VEST a produselor noastre identificarea potentialior clienti (fermieri) si contactarea acestora in vederea infiintarii de culturi demonstrative si/sau utilizarea produselor supervizarea locatiilor unde se vor testa produsele noastre si intocmirea de rapoarte asupra rezultatelor idetificarea potentialior distribuitori si contactarea acestora in vederea prezentarii produselor noastre negocierea conditiilor de colaborare si colectarea garantiilor BENEFICII: salariu fix + comision conform indeplinirii planului de vanzari automobil, laptop, telefon mobil contract de munca training de specialitate

Cerinte

absolvent studii superioare in agricultura sau management agricol experienta de minim 1 an in vanzari inputuri agricole (seminte, fertilizanti, pesticide, etc) limba engleza avansat persoana activa, dinamica, cu abilitati de comunicare, negociere si prezentare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate