Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru, dezvoltator de aplicatii web, cu importante parteneriate si o gama variata si complexa de produse si servicii cauta Programatori PHP cu cerintele de mai jos. Daca intrunesti aceste conditii, inseamna ca esti pregatit de a face parte din echipa clientului nostru. Te rog trimite-ne CV-ul tau cu portofoliul si va vom pune in legatura.

Cerinte

- PHP, MySQL avansat - mod de lucru obligatoriu MVC - cunoscator si utilizator a cel putin unui framework PHP (de preferat CodeIgniter) - AJAX avansat - cunoscator si utilizator a cel putin unui framework JavaScript (de preferat jQuery) - capabil de HTML / CSS valid W3C - cunostinte template engine (de preferat Smarty) - cunostinte si practici SEO reprezinta un plus - cunostinte avansate de Linux reprezinta un plus - limba engleza - nivel mediu/avansat - persoana atenta la detalii, constiincioasa, orientata spre obiective - capacitatea de a respecta deadline-uri stranse pentru predarea proiectelor

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate