Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: - sa aiba experienta in dezvoltare si customizare de magazine online - sa detina cunostinte avansate de PHP - sa detina cunostinte avansate MySQL (obligatoriu) - sa detina cunostinte avansate de Ajax/Javascript (obligatoriu jQuery) - sa detina cunostinte avansate de XHTML

Cerinte

Obiectivul angajatului va fi de a intretine site-ul nostru si de a dezvolta diverse aplicatii web: - customizare si generare de rapoarte - realizare versiuni mobile ale magazinelor - integrare design-uri - integrari cu aplicatii 3rd party web-based Minim un an (lucru efectiv) de experienta in domeniul programarii web utilizand PHP 5 (OOP) / MySQL Prezentarea unui portofoliu cu realizarile personale (proiecte efectuate folosind tehnoligii PHP/MySQL) Cunosterea limbii engleze la un nivel de comunicare lejera scris/vorbit Capacitate de efort prelungit, rezistenta la stres si abilitati de comunicare. Simtul umorului si capacitatea de a gandi/decide pe cont propriu Constituie avantaje oricare dintre urmatoarele abilitati: .Net, C++, VB, Java