Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: Implementarea de site-uri web dinamice si eficiente, bazate pe LAMP Avantaje: Experienta de lucru cu Drupal, Magento, Joomla, Zend Framework Certificare Zend PHP Cunoasterea limbii franceze Beneficii: Salariu motivant in concordanta cu aptitudinile si efortul depus Program flexibil de lucru Mediu de lucru placut si dinamic Implicarea in proiecte interesante Comunicare informala intre management si angajati Sistem clar si transparent de recompensare, feedback si stabilirea obiectivelor intividuale Management preocupat de dezvoltarea profesionala a angajatilor

Cerinte

Profil ideal: Cunostinte foarte bune de PHP, (X)HTML, CSS, JS, MySQL Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat Persoana cu cel putin 3 ani de experienta profesionala in lucrul cu PHP/MySQL Persoana motivata, pasionata, dinamica, de incredere Persoana capabila si dornica de a veni cu solutii arhitecturale si de implementare a proiectelor Asteptam CV-urile la adresa de e-mail ioana.nemeti [at] hr-step-up.ro.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala