Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Tirgu-Mures cautam un programator WEB. Candidatul ideal trebuie: - sa aiba minim 3 ani experienta in PHP - sa aiba minim 3 ani experienta in MySQL - sa aiba cunostinte Javascript, Ajax, Jquery, Css, Html, Server side Apache (partea de configuare si setare), Windows - sa aiba experienta in optimizarea bazelor de date - sa cunoasca limba engleza la nivel conversational - cunoasterea Linux constituie avantaj

Cerinte

Candidatul ideal trebuie: - sa aiba minim 3 ani experienta in PHP - sa aiba minim 3 ani experienta in MySQL - sa aiba cunostinte Javascript, Ajax, Jquery, Css, Html, Server side Apache (partea de configuare si setare), Windows - sa aiba experienta in optimizarea bazelor de date - sa cunoasca limba engleza la nivel conversational - cunoasterea Linux constituie avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate