Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam personal pentru urmatoarele pozitii: Software Developer, Web Developer, cu experienta de minim 3 ani si cunostinte in diverse limbaje (Java, .NET, C++, MySQL, Python, Ruby etc.). Cautam in special persoane cu EXPERIENTA in JAVA si .NET, cunostinte bune de limba engleza! Postul disponibil este in Irlanda. Salarii intre 3000-4000 euro, in functie de experienta. Contracte pe minim 6 luni, cu posibilitate de relocare permanenta. Se ofera o luna de cazare gratuita. Contracte serioase, pe termen lung.

Cerinte

Selectam personal pentru urmatoarele pozitii: Software Developer, Web Developer, cu experienta de minim 3 ani si cunostinte in diverse limbaje (Java, .NET, C++, MySQL, Python, Ruby etc.). Cautam in special persoane cu EXPERIENTA in JAVA si .NET, cunostinte bune de limba engleza! Postul disponibil este in Irlanda. Salarii intre 3000-4000 euro, in functie de experienta.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala