Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Franta, cautam un Desenator tehnic cu experienta in proiectarea fatadelor/ peretilor cortina. Responsabilitati: - realizarea planurilor de executie cerute de coordonatorul de lucrari si seful de santier; - controlarea proiectelor tehnice de realizare a produselor; - respectarea regulilor si normativelor in domeniu si aplicabile pe teritoriul Frantei; - actualizarea si transmiterea planurilor la timp si cu toate datele corespunzatoare; - stabilirea si difuzarea listei de achizitii; - respectarea termenelor de finalizarea a proiectelor; - mentinerea legaturii cu clienti, furnizori si echipele de executie.

Cerinte

- minim 5 ani experienta intr-un birou de desen tehnic in domeniul tamplariei de aluminiu; - cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta in folosire programelor CAD: AutoCAD; - dispus sa se reloce in Franta pe perioada nedeterminata; - constituie un avantaj experienta anterioara in domeniu proiectatii in Franta. Beneficii: Cazare asigurata. Transport Romania – Franta asigurat. Nu se percepe comision.