Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Proiectare obiecte de mobilier in Autocad si 3DSuperMax. Participarea la masurarea dimensiunilor diverselor obiecte Crearea schitelor de lucru Relationarea cu clientii Deplasari periodice DESCRIEREA COMPANIEI: Amplasarea pe Calea Dorobantilor, una dintre cele mai selecte zone ale orasului si ambientul la standard occidental fac din showroom-ul Rovere Mobili cel mai apreciat spatiu de expunere de mobila din Romania, intarind imaginea de calitate si prestigiu a companiei Rovere Mobili este o marca pentru cei interesati de moda, design, arta si stil. Unicitatea produselor noastre este data de combinatia dintre calitate si prestigiu. Acuratetea detaliilor, design-ul modern si abundenta inovatiilor fascineaza la prima vedere. Liniile noastre de mobilier sunt create cu imaginatie, ca rezultat al studierii continue a tendintelor modei si stilurilor de viata. Echipa noastra de arhitecti, design-eri si ingineri, pregatiti de specialisti din Italia, cauta permanent noi solutii tehnice, interpreteaza si chiar anticipeaza dorintele clientilor.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: Studii superioare Experienta in proiectare intre 2-5 ani Cunoasterea avansata a programelor Autocad (2D cat si 3D) si 3DSuperMax. Experienta in design mobilier.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate